סדנאות הדרכה טיפוליות להורים ומשפחה קרובה

סדנאות הטיפול שלי

השתתפו בסדנאות ההדרכה המשותפות שלי ותהיו חלק ממפגש מעשיר ביותר, בו עוד אנשים החווים משברים דומים ושונים משלכם באים ומדברים על הכל, במפגשים אנו נדבר על המון סוגי משברים שאנו חווים בחיי היום יום ונדבר על דרכים מקצועיות שיעזרו לכם לשים את המשברים מאחוריכם, בסדנאות אלה תקבלו המון כלים פסיכולוגיים להתמודדות גם בינכם לבין עצמכם, גם בינכם לבין בת\בת הזוג שלכם וגם בינכם לבין ילדיכם.

הדרכות הורים בנושא התמכרויות

הורים מודאגים ויקרים, אתם חשים שהילד\ה שלכם במצוקה או נפל להתמכרות הרסנית ואינכם יודעים מה לעשות? כל מה שעשיתם רק החמיר את המצב? בואו השתתפו בהדרכות ההורים שלי וביחד נלמד איך תוכלו לעזור באמת ותוכלו לתת עזרה מקצועית לילד\ה שלכם. בואו ללמוד כיצד להיות הכתובת הראשונה של הילדים שלכם!

הדרכות הורים בנושא תקיפה מינית

כהורים לילדים ומתבגרים, אתם מתמודדים בכל יום עם גידול וחינוך ילדיכם, אתם רוצים לשמור ולהגן עליהם מכל זוועה שיכולה לקרות בדרך, ככל שילדיכם גדלים הם נחשפים להשפעות שונות שאינן תמיד בשליטתנו המלאה. תפקידכם כהורים הוא חשוב מאין כמוהו, ומצריך מכם התערבות חכמה שלא תעיק על הילד אך בו זמנית גם תשמור עליו ,מטרת ההדרכות ההוריות היא מתן כלים לאיתור וזיהוי של סימני מצוקה ופגיעה מינית אצל ילדים ולסייע לכם להוות דמות וכתובת בטוחה ותומכת עבור ילדיכם ולהקנות לכם כלים להתמודדות אפקטיבית עם חוויות קשות מהסוג הזה

סדנאות משותפות לנשים שעברו תקיפה מינית

סדנאות לנשים שעברו פגיעה מינית- בסדנאות אלה אתן תגיעו לכ15 מפגשים שם תוכלו לדבר על הכל, בסדנאות אלה אתן תפגשו נשים שעברו פגיעות דומות ושונות משלכן, נדבר על דרכי התמודדות ברוח 12 הצעדים, חשיפת הסוד והבנה שאין לך יד בפגיעה ואת לא אשמה, אצלי תוכלו לקבל מקום של הכלה, אהבה וביטחון וביחד נשים את העבר מאחורינו ונצא לחיים חדשים ושמחים יותר עם הקלה משמעותית במטען הרגשי שאת סוחבת יום יום. (הסדנאות מתקיימות גם במתכונת של גברים שנפגעו מינית)

 

לשריון מקום בסדנא הבאה >

תמונות מסדנאות

אשמח שתשתפו אותי במקרה האישי שלכם! אתם מוזמנים לשאול כל שאלה ולקבל ממני עצה מקצועית ישירות למייל שלכם

עקבו אחריי ברשתות החברתיות

הסמכות הכשרות ותעודות בתחום

פסיכודרמה והנחיית קבוצות

"איננו יכולים להחליף את הקלפים שבידינו, רק את הדרך שבה נשחק איתם"

(רנדי פאוש)

עקבו אחריי ברשתות החברתיות